Маслівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новокаховської міськради


remember me

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
Besucherzahler
счетчик посещений

Сторінка вчителя біології Мосьпан Л.В.

Мосьпан Людмила Володимирівна

 Вчитель біології, природознавства та основ здоров’я (спеціаліст вищої категорії); практичний психолог школи. У Маслівській ЗОШ працюю з 2000р.

 

 

 Педагогічне кредо:

Завжди у пошуках нового

Не стій, вперед іди.

Знання ведуть до перемоги,

Реалізуй свої труди!

Життєве кредо:

«Ты лучше голодай, чем что попало есть,
И лучше будь один, чем вместе с кем попало»
                                                  (Омар Хайям)

 

 

 

Школа для дитини є центром освоєння соціуму. Перший досвід міжособистісних відносин, засвоєння знань і багато чого іншого - все це отримує дитина в школі. Робота психолога в школі нерозривно пов'язана зосвітнім процесом. Школа - це величезний соціальний інститут.

 Важливо, щоб кожній дитині було комфортно у школі, щоб вона хотіла до неї ходити та не відчувала себе самотньою й нещасливою. Важливо, щоби батьки та вчителі побачили її реальні проблеми, захотіли їй допомогти і, головне, зрозуміли, як це зробити.

  Необхідно, щоб дитина, батьки та вчителі не були "ізольовані" один від одного, щоб між ними не було протистояння. Над проблемами, які виникають між ними, вони мусять працювати спільно, тому що тільки в цьому випадку можливе оптимальне рішення. Головна задача шкільного психолога полягає не в тому, щоб вирішити за них проблему, що виникла, а в тому, щоб об'єднати їх зусилля для її рішення.

Суть роботи психолога в школі полягає в пошуку оптимального способу взаємодії дитини, її родини, всіх учасників педагогічного процесу. Його призначення – допомогти дитині адаптуватися до вимог і правил школи, а педагогам - у створенні умов для успішного навчання і розвитку дитини, свого певного комфортного внутрішнього середовища.

  У функції шкільного психолога входять:

  • психологічна діагностика;
  • корекцій-розвивальна  робота;
  • консультування батьків і вчителів;
  • психологічна просвіта;
  • участь у педрадах і батьківських зборах;
  • психологічна профілактика.