Пришкільний табір "Веселка"

День казки

День дитини

День Зеленої Трійці.

Виїзд у Солов’їну рощу                   (с. Козацьке)

День охорони довкілля

День дружби

День спорту

День патріота

Виїзд у м. Нову Каховку, відвідування визначних місць.

День інтелектуала

День гумору та гримера

День мистецтв

День туризму

Виїзд у с. Корсунку

Закриття табору

"План роботи табору - 2017"

Закриття табору

16.06.2017р.

В день затриття табору проведено урочисту лінійку з підведенням підсумків, оголошенням подяк учням за активність та врученням різноманітних подарунків.

Педагоги провели бесіди з техніки безпеки під час літніх канікулах, повторили правила дорожнього руху за допомогою інтерактивних ігор.

Наостанок свої почуття від перебування в таборі учні оформили у вигляді дерева вражень. І ось які відповіді ми отримали на запитання, що сподобалося у таборі:

• мені найбільше сподобалися подарунки,
  • а мені вчительки та ігри, які вони проводили з нами,
  • мені сподобався струмочок із жабками, коли ми їздили на природу,
  • А МЕНІ ВСЕ СПОДОБАЛОСЯ!

День туризму

15.06.2017р.

15 червня дітям пришкільного табору "Веселка" випала можливість відвідати руїни палацу князя П.Трубецького - однієї з небагатьох збережених дворянських садиб Херсонщини, що знаходиться у селищі Козацьке. Неабияке враження справив на учнів не лише палац, а й природа, яке його оточує: воподади, джерельна вода струмочків, місточки через них.

Цього ж дня розваги дітей продовжилися на атракціонах у місті Нова Каховка.

День туризму видався насиченим, учні поверталися додому втомлені, але задоволені та щасливі.

День мистецтва

14.06.2017р.

У загоні "Козачата" день мистецтва пройшов з національним колоритом. Діти приймали учать у пісенному конкурсі української пісні "Україна має таланти", виготовляли колажі "Мальовнича Україна". Всім сподобався ансамбль української пісні "Веселка".

Весело та цікаво пройшов день у загоні "Sunny Dale". Діти знайомилися з англійськими словами через інтерактивні вправи "Доміно", "Хто Я?", змагалися на краще виконання танцю і пісні, створювали мистецький колаж "Барви літа", показували фокуси. Розважалися від душі.

День спорту

13.06.2017р.

Цікаво пройшов День спорту у загоні "Козачата". Етафета, стрибки з м'ячем, ігри з кеглями та обручами дуже сподобалися дітям. Провели турнір на кращого шашиста загону.

У загоні "Sunny Dale" діти активно повторювали лексику та граматику англійської мови на тему спорту в ігровій формі. Провели змагання "Вище, швидше, сильніше".

День інтелектуала

12.06.2017р.

В День інтелектуала в загоні "Козачата" були проведені: вікторина " В лабіринті загадок і ребусів", інтелектуальна естафета "Ми - рухливі та кмітливі".

В загоні "Sunny Dale" учні в ході гри "Ерудит" познайомилися з країною Великобританією, її традиціями, видатними місцями та  вивчили нові слова.

Загони "Sunny Dale" та "Козачата" прийняли участь у грі  "Я люблю Україну!"

День патріота

09.06.2017р.

9 червня вихованці табору "Веселка" відвідали біосферний заповідник Асканія-Нова.

Діти отримали безліч позитивних емоцій, вражень від знайомства з тваринним і рослинним світом унікального природного дива України...

Екскурсійний пішохідний маршрут, який охоплював зоопарк і дендропарк,  виявився цікавим і пізнавальним. Так учні дізналися про історію створення заповідника та діяльність його засновника Ф.Е.Фальц-Фейна.

Учні оглянули найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, "Велику степову галявину" з групою кримських сосен, мальовничий ставок з острівцем та лілеями на водяному дзеркалі.

День гумору та гримера

08.06.2017р.

Весело пройшов День гумору в загоні «Козачата». Діти створили виставку шаржів на себе «А це Я». Скористувалися послугами гримера. Провели веселі ігри «Предки на полюванні», «Обери реп’яхи», розгадували загадки, читали гумореки. Повеселилися від душі!

В загоні "Sunny Dale" творчо і цікаво пройшли гумористичні змагання, конкурс на кращого читця гуморески, карнавал "Все навпаки", конкурс  гримерів "Маска клоуна". Діти отримали багато позитивних емоцій і вражень від участі в карнавалі "Все навпаки", де хлопці та дівчата обмінялися ролями і костюмами.

Гримери на обличчях учнів створювали живописні маски відомих персонажів різних епох

День дружби.

07.06.2017р

В загоні «Козачата» діти співали пісні про дружбу, малювали малюнки на асфальті. Провели квест-змагання на найдружнішу команду. Завдання на станціях «Музичній», «Інтелектуальній», «Театральній», «Художній» вимагали від друзів взаємодопомоги, довіри, щирості. З цим завданням команди справились!

В загоні "Sunny Dale" учні вивчили і розіграли сценку "Не кидай друга в біді", прийняли участь в інтерактивних вправах "В нашій дружбі - наша сила", "Всі за одного і один за всіх", "Гурту і вовк не страшний"

День охорони довкілля

06.06.2017р

6 червня загін «Козачата» провів під девізом : «За нас ніхто планету не врятує!». Учні протягом дня пригадали правила поведінки в природі (ліс, водойми), пограли в рухливі екологічні ігри, відвідали парк, та із зібраного природного матеріалу створили чудові композиції та поробки.

Загін "Sunny Dale"провів квест "Природа навколо нас" під час якого учні знайомилися з насадженнями шкільного парку, вивчаючи нові слова з англійської мови.

День Зеленої Трійці

02.06.2017р

Виїзд до річки Дніпро

2 червня учні табору "Веселка" здійснили виїзд до річки Дніпро (с. Корсунка).  Діти мали змогу не тільки помилуватись гарним краєвидом, а ще й позасмагати на сонечку, пограти в різні рухливі  ігри, назбирати колекцію черепашок молюсків, поспостерігати за процесом  рибалки.  А ще вчителі фізкультури провели з учнями змагання зі спортивного орієнтування – перемогу здобула команда під керівництвом Максимової Світлани (її команда без помилок пройшла за картою і випередила суперників на 10 хвилин!).

День дитини

01.06.2017р

МАЛЮНКИ НА АСФАЛЬТІ та веселі ігри

танці та сюрпризи  У СІЛЬСЬКОМУ КУБІ