Методична комісія початкових класів

Місячник початкової школи

Тиждень природознавства

Тиждень рідної мови

Тиждень фізичної культури та безпеки здоров'я

З  2 лютого по 27 лютого  2015 року в навчальному закладі, з метою розвитку творчих здібностей учителів та учнів, пропаганди передового досвіду,  проходить місячник початкової школи. Він складається з : тижденя математики, тижденя природознавства, тижденя рідної мови, тижденя фізичної культури та безпеки здоров’я.

Перший тиждень розпочався дуже цікаво. На учнів чекали  математичні  завдання, ігри, вікторина, конкурс малюнків «Математична веселка» та змагання. Учні 3 - 4 класів взяли участь в класних олімпіадах.  Цікавою математикою займались учні 1 класу. Вчитель Мосьпан О.Г. провела відкритий урок. Закінчився тиждень інтегрованою, інтелектуальною грою «Найрозумніший».

Математичні змагання 3 клас

Математична гра «Дотепник» 2 клас

Інтегрована, інтелектуальна гра « Найрозумніший»

Відкритий урок з математики в 2 класі, вчитель Мосьпан О.Г.

На базі початкової школи пройшов практичний семінар "Використання проектних технологій, як засіб розкриття індивідуальних здібностей кожного учня"

Мета чемінару розкрити зміст поняття  "проект", із значенням проектної технології в навчальному процесі початкової школита презентувати родзинки власного досвіду.

Заслухали доповідь "Використання проектної технології на уроках в початковій школі".

За круглим столом обговорили та проаналізували відкриті уроки.

Відкритий урок у 2 класі.

Відкритий урок в 1 класі.