Мої новини

9 березня – день народження Тараса Григоровича Шевченка! Про це знають всі українці, а також шанувальники творчості великого поета. Попри час, Шевченко не віддаляється, не бронзовіє. Він – апостол правди – живий! У чому криється цей феномен, ця дивна незбагненність? У живому щирому слові Тараса, що іноді бринить як струна, а іноді подібне до гострого важкого меча.

Саме сьогодні, на честь дня народження славного Кобзаря я організувала шкільний флешмоб під назвою «Наш Шевченко».

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося

і у нашій школі.
З нагоди святкування проводилися різноманітні заходи: філологічна гра «Рідне слово», конкурсно-розважальна програма «Шануймо рідне слово», виставка літератури «Любіть Україну і мову її солов’їну». Для початкової ланки було організовано та проведено конкурс найкращих читців поезії «Квітни, мово, солов’їна!». Палко і трепетно звучали віршовані рядки з вуст найменших учасників. Учні 5-11 класів  писали «диктант єдності» на тему «Україна – наша земля, наша Батьківщина».Саме в цей день учні мали змогу поглибити свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також ознайомитися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.