Мої новини

•      20 лютого день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні, тому , для учнів школи мною була проведена інформаційна лінійка "Небесні Ангели"

• Життя людини - низка численних виборів: серйозних, від яких залежить майбутнє і повсякдення.

ибір професії - самий складний, адже ми вибираємо не тільки спосіб, яким будемо заробляти на життя, але і спосіб життя.Тому у нашій школі мною  була проведена зустріч з представниками різних професій" Terra incognita".

•  З 23 по 27 січня в  школі  під гаслом: «Історія – вчитель життя» пройшли заходи до Тижня історії

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – інтелектуально – розважальна гра для 6-7 класів „Розумники й розумниці ”,створення «Проектів за 15 хвилин», для учнів початкової школи була проведена екскурсія шкільним музеєм «До історії торкнуся», для хлопців 9 класу був проведений І тур змагання «Гетьманом у школі буду я…»(ІІ та ІІІ тури будуть навесні та восени до Дня козацтва, де і буде оголошений переможець). Найцікавішим завданням стало створення загальношкільної газети «Історія в обличчях», де учні на «відмінно» ,разом з вчителями,  виконали поставлене завдання

Також 27 січня з учнями 9-11 класів був проведений круглий стіл „Свіча Голокосту не згасне ”, з елементами  перегляду відеофільму про концтабір у м.Освенцім, який не залишив жодного учня байдужим до цієї трагедії.

• 13 грудня в рамках Панорами відкритих уроків мною було проведено практичне заняття у 11 класі на тему "Повсякденне життя радянського суспільства в 70-80 -х роках ХХ ст".Особливістю уроку стало те, що учні змогли поспілкуватися зі свідками цієї епохи, а це були наші найдосвідченіші вчителі школи, а методичною цікавинкою стало оформлення класу під "квартирну кімнату 70-х" - тут і ковер на стіні, і портрети на шафі, порцеляна, дипломат, касетний магнітофон та модний одяг того часу - плаття нареченої та костюм нареченого, модні плаття та незабутня музика...А ще була "ізюминка" у виконанні заступників директора пісня із кінофільму "Гостья з майбутнього"

• 4 листопада на ба зі школибув проведений семінар-практикум вчителів історії на тему « Краєзнавчий компонент при викладанні історії». Краєзнавство є одним з напрямів вивчення історії , що акцентує увагу на вивченні та популяризації історичних подій, матеріалізованих в пам’ятках історії та культури певного регіону (міста, села) та видатних історичних постатей  місцевості. Програма семінару  вчителів  історії Новокаховських шкіл передбачала:

·         екскурсію Корсунським жіночим монастирем( провела екскурсію вчитель історії Корсунської та Маслівської ЗОШ Савицька Н.В.);

·         участь у майстер класі «Виготовлення ляльки-мотанки»(зразок південного регіону України);

·         доповідь «Історичне краєзнавство на уроках історії України у 5 класі»(вчитель історії Маслівської ЗОШ Гречаник В.В.);

·         психологічний релакс .

•

5 грудня відбулося нагодження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2015"

03 грудня на базі НКТЕЛ був проведений показовий урок в рамках І етапу Всеукраїнського Конкурсу "Вчитель року - 2015".  Урок проведений у профільному 10 класі  на тему  "Правовідносини."

На уроці була використана методика роботи в групах, результатом якої став колаж на теми "Юридичні дії" та "Юридичні подіїї"

Після уроку для членів журі був проведений майстер-клас на тему "Використання рольових та інтелектуальних ігор на уроках правознавства". Основну увагу було зосереджено на роботі з  практичними  навичками "учнів-вчителів".

Елемент рольової гри на уроці "Старшокласники- прогульники і міліціонер"

Аналіз ситуації з запрошеним "гостем" - юристом.

Також використала методику "Дерево прав людини" та "Збір врожаю"

Під час вивченяі теми "Фінансове право України" у 10 класі, терміни "дефіцит" та "профіцит" я вивчаю за допомогою гри "Формування сімейного бюджету"

Майстер-клас пройшов в досить емоційно-піднесеному настрої. Результатом якого стало знаймство з журі , як "людьми".Я продемонструвала герб своєї родини - вчителі віддячили мені розповідями про себе.

21 листопада 2014 в Україні

День Гідності та Свободи.

У школи учнями 11 класу була створена стіннівка, яка  несла всі символи цього дня.