Маслівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Новокаховської міської ради Херсонської області

О школо рідна! Ти – світило в небі,

У тьмі прозрінь і мороці доріг,

Ми все життя вертатимем до тебе,

Переступаючи із трепетом поріг.

Маслівська загальноосвітня школа побудована і здана в експлуатацію у 1972 році як восьмирічна школа, розрахована на 240 учнів з метою обслуговування дітей сіл Нові Лагері, Пісчане Дніпрянської селищної ради та сіл Маслівка і Обривка Райської сільської ради.
        Розташована школа на території Райської сільської ради, село Обривка, вулиця Пушкіна 1.
Під територію школи відведено 2 гектари землі, на якій розташовані два спортивних майданчики. З ранньої весни та до пізньої осені школа потопає в буйній зелені черемхи, каштанів, сріблястих тополів та ніжних берізок ; майорить рядами чорнобривців, мальв, тюльпанів та нарцисів.
На підставі рішення Херсонського облвиконкому від 17.08.90 року за № 134 Маслівська восьмирічна школа набула статусу середньої загальноосвітньої школи з 1 вересня 1990 року.
         В школі функціонує комп’ютерний клас, шкільний музей, їдальня, спортивний комплекс, діє широка мережа гуртків.
Учні школи приймають участь  в різноманітних конкурсах, змаганнях та акціях. Досягли вагомої результативності в екологічних акціях, маємо результати в конкурсах художньо-естетичного, спортивного та технічного напрямків.