Шкільна газета

Ми діти твої, Україно!

22 січня вся наша країна відзначала День Соборності.    У нашій школі також пройшли ряд заходів, присвячені цій події. По класах пройшли виховні заходи, учні малювали малюнки на тему «Неозора Україна».

Поновлено шкільну стінгазету «Веселка» матеріалами про події початку ХХ століття, які увійшли в історію як «величний день злуки» Заходу та Сходу України.

Активісти учнівського врядування підготувати та провели урочисту загальношкільну лінійку під гаслом «Разом—і до кінця!»

На цьому заході учні школи вшанували пам'ять загиблих за свободу України, читали вірші, співали патріотичних пісень з вірю в те, що наша Україна буде єдиною, вільною та незалежною державою.

den_sobornosti_2015.docx

Учнівська рада інформує

23 жовтня відбулися вибори на посаду голови Учнівської ради. Кандидатами зареєструвалися учні старших класів: Баранова Вікторія (10 клас), Маменчук Анна(11 клас) та Грицькова Катерина (11 клас). Виборцями були учні 5-11 класів—зареєстровано 85 учнів. Проголосувало 57 школярів.  Більшістю голосів (50) було обрано ученицю 11 класу Грицькову Катерину.

Вітаємо голову Учнівської ради!

Живемо цікаво - св'яткуемо яскраво!

Цікаві моменти шкільного життя

День Знань

Вересень немов учитель,

Двері школи відчинив.

Школярів дзвінком врочистим

До навчання запросив.

Свято осені

Свята ми усі чекали

Гарний урожай зібрали

Є й картопля, й гарбузці.

Уродилася пшениця,

Жито, просо та овес.

Будуть гарні паляниці

Буде ситий рід увесь.

Всім бажаємо здоров’я,

Зичим щастя повсякчас.

Є господарі чудові

На Херсонщині у нас!

День вчителя

Щомиті мудрий скульптор вчитель

З граніту душу дістає,

І вчить дітей життя любити,

Бо скарб безцінний в нього є.

В цей день ми всі вітали вчителів—влаштували святковий концерт.  А ще дали змогу відпочити від уроків-- учні старших класів провели їх замість вчителів.

Потім ми запросили вчителів взяти участь у грі «Поле чудес»

День українського козацтва

Яскраво та цікаво пройшов у нашій школі цей день.  Для старших і середніх класів було організовано свято «Козацькі розваги», де учні проявили себе спритними, дотепними, згуртованими.

Обираємо голову Учнівської ради

Нещодавно ми обирали голову Учнівської ради. Все було по-справжньому: виборча комісія, бюлетені з прізвищами кандидатів, скринька для голосувань.

Ми—небайдужі!

Колектив нашої школи долучився до акції допомоги бійцям зони АТО. Учні 10 класу організували ярмарку-розпродаж кімнатних рослин та виручили понад 300 гривень. Активісти організували виготовлення оберегів для бійців. Учні 9 класу принесли продукти. Колектив працівників школи також зібрав гроші та організував збір продуктів. На зібрані учнями та колективом школи кошти було закуплено теплі речі для бійців. 29 жовтня посилку доставили волонтерам.

Слава Україні!

Виставка «ВИШИВАНОЧКА»