Карантин. Дистанційне навчання

УВАГА!!! Карантин. Дистанційне навчання

Шановні батьки та учні!

У зв'язку з оголошенням карантину в Маслівській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчання не зупиняється. В період із 15 по 23 жовтня 2020 року працюємо ДИСТАНЦІЙНО.

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для учнів 1-4 класів будуть розміщені на блогах учителів, для учнів 5-9 класів - на  сучасній інформаційній платформі HUMAN ШКОЛА (всі учні зареєстровані та мають доступ). Уроки будуть проходити за звичайним розкладом.

Нагадуємо, що під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання здобувачів освіти їх вчителями (крім 1-3 класів). Тому просимо відповідально та ретельно виконувати вказівки педагогів, вчасно готувати домашнє завдання та проходити електронне тестування!

Звертаємося з проханням до батьків сприяти опрацюванню дітьми навчального матеріалу. Якщо немає можливості працювати в онлайн-режимі вдома, у школі є вільний доступ до Інтернету. Учні можуть приходити і самостійно працювати в школі з 9.00 до 12.00 із дотриманням усіх карантинних вимог. Для учнів будуть організовані робочі місця та черговий учитель.

Бажаємо успіхів та сподіваємося на порозуміння!!!