Заходи з патріотичного виховання Маслівської ЗОШ

Доручення голови Херсонської ОДА

№ 50-д

Хід виконання доручення

1. Забезпечити у навчальних закладах області використання в обов’язковому порядку Державного Прапора України з виконанням Державного Гімну України при проведенні офіційних церемоній, урочистостей, загальних заходів закладів освіти

При проведенні офіційних церемоній, урочистостей, загальних заходів школи в обов’язковому порядку використовуються  Державний Прапор України та виконується Державний Гімн України

2. Започаткувати на офіційних веб-сайтах навчальних закладів області рубрику «Виховуємо патріота України», забезпечивши її постійне та змістовне наповнення.

На шкільному сайті створено рубрику «Виховуємо патріота України», яка постійно  наповнюється новим матеріалом

3. Оновити в усіх навчальних закладах куточки державної символіки.

Оновлено загальношкільний куточок  та класні куточки державної символіки

4. Започаткувати проведення конкурсів сценаріїв заходів патріотичного спрямування, розроблених спільно з учнівською та студентською молоддю, з подальшим проведенням переможцями на рівні району (міста) цих заходів.

-

5. Організовувати проведення у навчальних закладах області зустрічей з учасниками антитерористичної операції на сході країни та волонтерами, які допомагають українським військовим.

Організовано зустріч старшокласників з учасником АТО Козленком Олександром Олександровичем (випускником школи)

6. Сприяти в межах компетенції діяльності волонтерів у реалізації ідеї патріотичного виховання шляхом проведення акцій, флешмобів, фестивалів, проектів, інших заходів.

Проведено ряд акцій «Допоможи солдату», «Зігрій солдата в зоні АТО», всі зібрані речі та кошти передано в зону АТО через Новокаховських волонтерів; конкурси малюнків «Я – патріот своєї країни», «Я – українець»

7. Організувати проведення серед педагогів, учнів та їх батьків інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо утвердження ідеї патріотизму та попередження дій, спрямованих на загрозу незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету та територіальної цілісності держави, а також з питань шанобливого ставлення до державної символіки.

Для учнів проводяться виховні заходи патріотичного спрямування , з питань шанобливого ставлення до державної символіки «Без верби і калини нема України», «Державні символи України», «Козацькому роду нема переводу», «Козацькі розваги» та інші.

Для батьків та педагогів постійно  проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо утвердження ідеї патріотизму та шанобливого ставлення до державної символіки

8. Забезпечувати поширення серед учнів та їх батьків інформаційних матеріалів, спрямованих на популяризацію національних цінностей, зміцнення авторитету Збройних Сил України, протидію загрозам незалежності та територіальній цілісності України.

В школі створено куточок «Доблесні захисники нашої Батьківщини – випускники Маслівської школи», де розміщені фото військових, що перебувають в зоні АТО

Директор школи:              О.П.Ковш

Заступник директора з виховної роботи:                   О.Г.Кравченко